12GS22MDL
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
12GS22MDL
Presskoppling GS Rak, Ø 3/4'', Utv-M 30x2, L-klass
Accessories (1)
Presshylsa GS 3/4'', 4W
Artikelnummer:
12GS1F-4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
79,5 mm
Arbetstryck
42 MPa
B
28,5 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
22 mm
Gänga utv.
M30x2
H
32 mm
Modell kod
12GS-22MDL
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm