1056-06-L1000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
1056-06-L1000
Rörförlängning Utv-R 3/8'' L=1000 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
L
1000 mm
Thread outer
G 3/8 BSP
Pakke str.
Stregkode
435330
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Varenummer:
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
10 st
Slangnippel R3/4 till SL3/4, Syrafast
3822-12-12-SY
IBC Ext S60x6 - Kamlock DN40 1.1/2" Stainless steel
IBCF60A150-SS
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
RNP-80
Palopostiliitin AL ulkokierre
Palopostiliitin AL ulkokierre
PLUA080X080
Ångkoppling Hane Ø 1/2'', EN14423, Syrafast
RMSR013
Adapter Rak, Utv-KR 3/4'', Syrafast
2501-3/4-SY
Adapter Rak, Utv-R, Syrafast
Adapter Rak, Utv-R, Syrafast
E.P.T. gasket 1'
E.P.T. gasket 1'
RE-25
Klokoppling 32 Ø1/2'', SMS1176
Klokoppling 32 Ø1/2'', SMS1176
2 st
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm