XRHZ15LRED
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
XRHZ15LRED
Check valve (->) - ø15L x 1/2" BSP - 1 bar - WD seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
15 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-15LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar
Package size
20 st
Barcode
414627
Gross weight
0,106 Kg
Net weight
0,106 Kg
Country of origin
deu
Product information