XLE15LKR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
XLE15LKR
L stud ø15L x 1/2" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D3
11 mm
Diameter rør
15 mm
Dimension i
14 mm
Gevind T
R 1/2 BSPT
Gevind udvendig
R 1/2 BSPT
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
28 mm
L1
36 mm
L2
21 mm
L3
34 mm
Materiale
Steel
Model kode
XD15RLZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
19 mm
S2
27 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
Type
Forged
d1
15 mm
d2
12 mm
i
14 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
337177
Bruttovikt
0,11 Kg
Nettovikt
0,11 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
L stud ø15L x 1/2" BSP
Product datasheet
Frequently bought together with
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 1/2''
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Utv-G 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13-19mm
Snabbkoppling Hane Nito1/2'', Ø 10mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 19mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 10 mm