XGE20SU34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
XGE20SU34
Adapter 20S, UN3/4''
Accessories (2)
Skärring 20S
Varenummer:
DPR20S
Nut - ø20S - M30x2
Varenummer:
M20S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
20 mm
D2
10 mm
Diameter rør
20 mm
Dimension i
14 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gevind udvendig
3/4-16 UNF
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
42 mm
L1
53 mm
L2
17,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
XA20S3416UZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
32 mm
S2
36 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
420 bar
Vinkel
0 °
i
14 mm
Pakke str.
Stregkode
337104
Brutto vægt
0,15 Kg
Netto vægt
0,15 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Artikel datablad
3D-fil
Bemærk: Åbning af 3D-filer kræver et program der understøtter fil-formatet
Ofte købt sammen med
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Min. bestillingsenhed er:
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm