XGE10LU34
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
XGE10LU34
Stud fitting - ø10L 3/4" UNF
Tillbehör (1)
Alternativ (1)
Mutter 10L (M16x1.5)
Artikelnummer:
M10L
Indskruning - ø10L 3/4" UNF
Artikelnummer:
FXGE10L34U
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
10 mm
D2
8 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension i
11 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gevind udvendig
3/4-16 UNF
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
31 mm
L1
39 mm
L2
13 mm
Materiale
Steel
Model kode
FI-GE-10L3/4U-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
24 mm
S2
19 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
i
11 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
337098
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Stud fitting - ø10L 3/4" UNF
Product datasheet
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Köps ofta tillsammans med
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm