TSLK40213AL
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
45 varianter
Utvald variant:
TSLK40213AL
Heavy clamp ø21.3 - Alu - DIN 2 heavy
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30.5 mm
D1
21,3 mm
DIN storlek
2
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Grey (blank)
Grupp Stauff
4S
H
48 mm
L1
70 mm
L2
45 mm
Modell kod
4021.3-AL
Märke namn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Typ
Profiled
Åtdragning moment
30 Nm
Förpackningsstorlek
20 st
Streckkod
411998
Bruttovikt
0,17 Kg
Nettovikt
0,17 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Heavy series pipe clamp
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium