SUS-P-068-B12F-105-060-0
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
SUS-P-068-B12F-105-060-0
SUGFILTER 60my
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Filtration
Nominal
Filtration degree
60 my
Flow rate nominal LMin
25 lpm
Material
Polyamide, Stainless steel, Steel
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 3/4 BSP
Pakke str.
Stregkode
239296
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
SUGFILTER 60my
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
SUGFILTER 125my m. ventil G1.1/2
Partnumber:
SUS200-B24-P-3-125
Package size:
Min. order quantity is:
SUGFILTER 11/2" 125my
SUGFILTER 11/2" 125my
Partnumber:
SUS-P-102-B24F-200-125-0
Package size:
Min. order quantity is:
Sugfilter MP 1/2'' 90mic L=105mm Dia=46mm
STR0452SG1M90P01
SUGFILTER 125my m. ventil G2
SUGFILTER 125my m. ventil G2
SUS220-B32-A-3-125
SUS095-B24-P-3-125
SUGFILTER 125my G2
SUGFILTER 125my G2
SUS260-B32-P-0-125
SUGFILTER G3/8 125my 12LPM
SUGFILTER G3/8 125my 12LPM
SUS-P-040-B06F-075-125-0
SUGFILTER MED VENTIL G2
SUGFILTER MED VENTIL G2
SUS260-B32-P-3-125
Strainer - 90my nominel - 3" BSP