ST-RDR-180
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
ST-RDR-180
Safe-Strip with eyelet 765mm bundel max. 180mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
25 mm
Diameter maks.
180 mm
Farve
Black
Længde
765 mm