SPAL60603PADPALAS
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
SPAL60603PADPALAS
Rörklamma Komplett Ø60.3mm DIN3015 Tunga Serien Polypamid
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
2
Farve
Black
Materiale
Polyamide, Steel
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tilspændingsmoment
10 Nm
Type
Profiled
Package size
Barcode
445076
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Measure sketch
Others has been looking for
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø40mm DIN3015 Tunga Serien
Partnumber:
RI6040PPR
Package size:
Heavy clamp ø70 - Green PP - DIN 4 Heavy
Partnumber:
TSLK6070PP
1 par
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
AS5S
50 st
Insexskruv M6x90, Lätta Serien, Rostfri
IS7-RO
Rörklamma Komplett Ø22mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium