SILR90-38
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SILR90-38
Kylarslang Silikon 90°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Glycol, Water
Diameter inv.
38 mm
Färg
Blue
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Pakke str.
Stregkode
328985
Brutto vægt
0,225 Kg
Netto vægt
0,225 Kg
Oprindelsesland
CN
Produkt information
KYLARSLANG SILIKON 90GR
Product datasheet
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120