SCT2-112121
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
SCT2-112121
Superclamp Constans tension 112-121, W2
Specifications
Dimensions and shipping
Boltgevind metrisk
M8
Bredde
25 mm
Diameter maks.
121 mm
Diameter min.
112 mm
Korrosions resistens
72 hours salt spray ASTM B-117
Materialekvalitet bolt
St. 8.8
Materialekvalitet bånd
1.4016 / AISI430
Materialekvalitet hus
1.4301 / AISI304
Model kode
Mærke navn
Mikalor
Tilspændingsmoment
25,0 Nm