SBSH-45-F1000SM
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
64 variants
Chosen variant:
SBSH-45-F1000SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 45x55, 1000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blue
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C
Pakke str.
Stregkode
414401
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120