SBSH-22-F500SM
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
64 variants
Chosen variant:
SBSH-22-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 22x32, 500mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
95 mm
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blue
Diameter inner
22 mm
Diameter outer
32 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C