RVZDN50SAE210
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
RVZDN50SAE210
Backventil RVZ SAE 3000, 2''
Specifications
Dimensions and shipping
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Model kode
55426
Mærke navn
MHA Zentgraf
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®), Polyurethane
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
210 bar
Tryk åbning
2 bar
Package size
Barcode
414923
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Technical data
Andre kigger på
Check valve (<-) - ø8L x 1/4" BSP - 1 bar - WD seal
Varenummer:
XRHV08LRED
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Backventil, Inv-G 1 1/4''
Backventil, Inv-G 1 1/4''
Varenummer:
H151-11/4
10 st
Check valve 1/2 male thread crack press 0,35 bar, WP350ba
VU12M12M
YDCC-LHN-AV
Backventil, Inv-G 3/8''
Backventil, Inv-G 3/8''
H151-3/8
10 st
1.1/4" Check valve 0.5 bar
1.1/4" Check valve 0.5 bar
VU-114-1BAR
Overcenterv. OM enkel G3/8
Overcenterv. OM enkel G3/8
VBCD38-SECC
Checkvalve - ø20S - 1 bar
Checkvalve - ø20S - 1 bar
XRHD20S
Check valve (<-) - ø10L x 1/4" BSP - 1 bar - WD seal
XRHV10LRED
Pilotstyrd Backventil OM Dubbel
VBPDE-12A
Regenerativ ventil OM
Regenerativ ventil OM
VRSP-34
RVSAE3/6-DSZ-112-05 - SAE 3/6000 11/2" 0,5BAR
RVSAE3/6-DSZ-112-05
C5V10 311 B1 Check valve
C5V10 311 B1 Check valve
RVSAE3/6-DSZ-114-01
1.1/2" Check valve 1.0 bar
1.1/2" Check valve 1.0 bar
VU-112-1BAR
Check valve (<-) - ø12l x 3/8" BSP - 1 bar - WD seal