RSGU1-60-25
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Utvald variant:
RSGU1-60-25
GUMMIKLAMMER 1-60-25 FÖR M10 BULT
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
60 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
25 st
Barcode
224780
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Produktkatalog
Others has been looking for
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Partnumber:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
GUMMIKLAMMER 1-70-25
GUMMIKLAMMER 1-70-25
Partnumber:
RSGU1-70-25
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult