RSGU1-36-25
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-36-25
GUMMIKLAMMER 1-36-25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
36 mm