RSGU1-12-15-W4
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-12-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-12-15
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
12 mm