RSGU1-10-20-W5
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
37 varianter
Utvald variant:
RSGU1-10-20-W5
GUMMIKLAMMER 1-10-20 W5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
10 mm
Materialkvalitet
1.4404 / AISI316L
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Pakke str.
Stregkode
230076
Brutto vægt
0,012 Kg
Netto vægt
0,012 Kg
Oprindelsesland
nld
Produkt information
GUMMIKLAMMER 1-10-20 W5
Andre kigger på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Varenummer:
RSGU1-48-15
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Varenummer:
RSGU1-28-25
Min. bestillingsenhed er:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
1 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1