Klamma 13mm RLGU1-13-12
Klamma 13mm RLGU1-13-12
Varenummer:
RLGU1-13-12
Pakke str.:
200 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
12.7 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm
Pakke str.
200 st
Stregkode
164552
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
swe
Intrastat varekode
Klamma 13mm RLGU1-13-12