PRA/802050/M/80
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
120 varianter
Utvald variant:
PRA/802050/M/80
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Accessories (3)
Adapter Rak Ø8 mm 1/4
Artikelnummer:
C02250828
Vridbar vinkel o-ring 8mm G1/4
Artikelnummer:
C02470828
Reservdelssats
QA/8050/00
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
80 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C