OR9.0X1.5-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
OR9.0X1.5-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Black
Diameter inner
9 mm
Material
NBR
Material thickness
1.5 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
155294
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring 90S
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
10 st
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm