OR8.92X1.83-N90
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
OR8.92X1.83-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
8.92 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.83 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Package size
Barcode
434013
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring 90S
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm