OR23.47X2.62-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
OR23.47X2.62-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
23.47 mm
Material thickness
2.62 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
100 st
Barcode
156793
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring 90S
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm