OR21.6X2.4-N90 O-RING NBR90
OR21.6X2.4-N90 O-RING NBR90
…
Read more
Partnumber:
OR21.6X2.4-N90
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
OR21.6X2.4-N90
OR21.6X2.4-N90 O-RING NBR90
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Material thickness
2.4 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
100 st
Barcode
155052
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
OR21.6X2.4-N90 O-RING NBR90
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm