OR13.1X1.6-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
OR13.1X1.6-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
13.1 mm
Färg
Black
Materialtjocklek
1.6 mm
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
NBR
Pakke str.
Stregkode
481534
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 13.1x1.6 NBR90
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm