OFGEM-08-22-L10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
47 varianter
Utvald variant:
OFGEM-08-22-L10
Adaptor 13/16 ORFS x 22mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
39,5 mm
Angle
0 °
B
13 mm
Brand Name
FOR
CH
27 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
13,5 mm
Material
Steel
Pressure max.
300 bar
Sealing material
NBR
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread outer
13/16-16 ORFS
Thread outer metric
M22x1,5
Förpackningsstorlek
Streckkod
194463
Bruttovikt
0,10 Kg
Nettovikt
0,10 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Adaptor 13/16 ORFS x 22mm