NS108A3D53
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
NS108A3D53
Axelkoppling OMT 45,0-14,0
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
45 mm
Axel kilspår
14,0 mm
Diameter utv.
108 mm
Motoreffekt
33 kW
Märke namn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
191814
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Axelkoppling OMT 45,0-14,0
Technical data
Andra tittar på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Artikelnummer:
EGE0
Förpackningsstorlek:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.