M/60140/M/150
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
M/60140/M/150
Ø40 Linjärenhet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Dæmpningstype
Buffer
Gevind
G 1/8 BSP
Materiae endedæksel
Aluminium
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
150 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
0 °C
Tryk maks.
8 bar
Tryk min.
1 bar