M/60140/M/125
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
M/60140/M/125
Ø40 Linjärenhet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Cushioning type
Buffer
Diameter inner cylinder
40 mm
Material end cover
Aluminium
Pressure max.
8 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
125 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
0 °C