LN4172PA
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
LN4172PA
Rörklamma Ø17.2mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
1
B
14,5 mm
Diameter rør
17,2 mm
Farve
Black
Gruppe Stauff
4
H
30,5 mm
L1
40 mm
L2
19 mm
L3
7 mm
Materiale
Polyamide
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm