JKOR-12-08-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
JKOR-12-08-SY
REDUC.RAK INV-JIC, UTV-JIC
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Thread inner
1.1/16-12 JIC
Thread outer
3/4-16 JIC
Pakke str.
Stregkode
206219
Brutto vægt
0,119 Kg
Netto vægt
0,119 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
REDUC.RAK INV-JIC, UTV-JIC
Product datasheet
Andre kigger på
SS. STRAIGHT ADAPTOR M JIC - FIX FEM NPT 7/8"-14H 1/2" NPT
Varenummer:
JGAIN-10-08-SY
Min. bestillingsenhed er:
Plugg utv-JIC
Plugg utv-JIC
Varenummer:
JVST-05-SY
Nut 10mm AISI316
Nut 10mm AISI316
JM-06-10-SY
MUTTER UNF-GÄNG
MUTTER UNF-GÄNG
JM-05-08-SY
Union nuts JIC stainless
Union nuts JIC stainless
Nut 25mm AISI316
Nut 25mm AISI316
Nut 06mm AISI316
Nut 06mm AISI316
JM-04-6-SY
Nut 38mm AISI316
Nut 38mm AISI316
Nut 30/32mm AISI316
Nut 30/32mm AISI316
Nut 12mm AISI316
Nut 12mm AISI316