JGE-20-20ED
Pakke str.:
8 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
31 varianter
Valgt variant:
JGE-20-20ED
SJG2620
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
60 mm
Angle
0 °
B
24,3 mm
Brand Name
Hydraspecma
CH
50 mm
D
20 mm
Diameter pipe
30-32 mm
Material
Steel
Pressure max.
175 bar