GKS-038-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
GKS-038-SY
1 1/2“ Water hose fitting Hose tail 38 mm SS
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Brass
Pressure max.
25 bar
Spigot distance
40 mm
Package size
Barcode
455153
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Klokoppling SL 1.1/2 kloavst. 40mm Syrafast 'GEKA'