GE04LLKM10
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
GE04LLKM10
Skärringskoppling Rak 4LL, Utv-KM10x1 UF
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Groeneveld-BEKA
Diameter pipe
4 mm
Material
Steel
Pressure max.
100 bar
Safety factor
4
Series
LL
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread outer metric
M10x1 K, M8x1
Pakke str.
10 st
Stregkode
163181
Brutto vægt
0,012 Kg
Netto vægt
0,012 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
Straight Bulkhead Fitting CLS H1
Varenummer:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
100 st
Reducing adaptor - ø6LL x ø4LL - INCL FIM + FIDS
GR0604LL
50 st
Adapter 08LL - 06LL
Adapter 08LL - 06LL
XGR0806LL
Skärringskoppling 90, 4LL, Utv-KM8x1.25
WE04LLKM8X1.25
Skärringskoppling Rak 4LL, Utv-R 1/8'', Syrafast
GE04LLKR-SY
Cone rings MM double
Cone rings MM double
Dubbelkona 4mm STL TYP 1
Dubbelkona 4mm STL TYP 1
Dubbelkona Typ1 5mm, DIN3862, Mässing
Dubbelkona Typ1 10mm, DIN3862, Mässing
50 st
Dubbelkona Typ1 4mm, DIN3862, Mässing
100 st
Dubbelkona 6mm STL TYP 1
Dubbelkona 6mm STL TYP 1
Klämring 6mm
Klämring 6mm
Kona i mässing för 5/16'' rör
Kona i mässing för 5/16'' rör
Skärringskoppling 5LL V-Skarv
Skärringskoppling 5LL V-Skarv
W05LL
Skärringskoppling Vinkel Skarv 6LL, Syrafast
W06LL-SY
Skärringskoppling 10LL V-Skarv
Skärringskoppling 10LL V-Skarv
W10LL
V06LL elbow ø6
V06LL elbow ø6
W06LL
Skärringskoppling 4LL V-Skarv
Skärringskoppling 4LL V-Skarv
W04LL
Dubbelkona Typ1 12mm, DIN3862, Mässing
Dubbelkona Typ1 8mm, DIN3862, Mässing
Taper ring for 3/16 tube
Taper ring for 3/16 tube
Dubbelkona 6mm V4A TYP1 DIN3862