FT1251-2-3/8
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
FT1251-2-3/8
3/8 needle valve, Tognella FT1251/2-01-38
A
G 3/8 BSP
B
13 mm
Brand Name
Tognella
C
55 mm
CH
22 mm
D
69 mm
Dimension F
27 mm
E
7 mm
Flow rate nominal LMin
30 lpm
G
12,5 mm
H
M20x1
L
15 mm
Material
Brass
Pressure compensated
No
Pressure max.
210 bar
Sealing material
NBR
Surface treatment
Nickel-plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C