FFIRG13QV-1/2
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
FFIRG13QV-1/2
Snabbkoppling Stucchi Viton
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stucchi
Material
Stainless steel, Steel
Pressure max.
25 bar
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-15 °C
Package size
Barcode
463783
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Snabbkoppling Stucchi Viton
Product datasheet
Others has been looking for
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Mässing/Viton
Partnumber:
DDC-V-50-2-MSG
Package size:
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Partnumber:
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-V-50-2-AL
Snabbkoppling Hona, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hona 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-M-50-2-AL
Snabbkoppling Hane, Typ Gardena, Inv-G 1/2''
WPN12NI
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
2 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, NBR
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hane, Serie 267, Inv-G 1/4'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, EPDM
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' utan ventil, NBR
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hane, Serie 477, Inv-G 3/8'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hona, Serie 567, Inv-G 1/2'' med ventil EPDM
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil,Klämhylsa Ø13x3mm