DS3-SA4/11N-D24K1/CH
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Spole Duplomatic DS3 24VDC DIN kontakt
Partnumber: C22S3-D24K1/11
Spole Duplomatic DS3 24VDC AMP junior
Partnumber: C22S3-D24K2/11
Spole Duplomatic DS3 24VDC Deutsch kontakt
Partnumber: C22S3-D24K7/10
Activation
Manual, Solenoid
Brand Name
Duplomatic
Contamination level max.
20/18/15 - ISO 4406
Current type
DC
Flow rate nominal LMin
60 lpm
Model code
DS3-SA4/11N-D24K1/CH
NG ISO-size
NG06
Number of ways/positions
4/2
Oil viscocity recommended
25 cSt
Plug type
DIN 43650 Form A, DIN EN 175301-803 Form A
Pressure T max.
160 bar
Pressure max.
350 bar
Protection class
IP 65
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Torque tightening
4,5-5,5 Nm
Voltage
24 V