DFK100SS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
DFK100SS
DFK-liitospanta 3"-4"
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Stainless steel
Package size
Barcode
434414
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
FI
Product information
Klämring Säkring DISAFLOW 4" 100mm
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
DFS-letkuliitin 3"
DFS-letkuliitin 3"
Partnumber:
DFS076
Hose coupling Disab DFS
Hose coupling Disab DFS
Partnumber:
DFS076
Hose coupling Disab DFK
Hose coupling Disab DFK
DFK200
Hose coupling Disab DFT
Hose coupling Disab DFT
DFT150
DFT-tiiviste 3" ja 4"
DFT-tiiviste 3" ja 4"
DFT100
DVR-vesijäähdytysrengas 6"
DVR-vesijäähdytysrengas 6"
DVR150
DFS-letkuliitin 4"
DFS-letkuliitin 4"
DFS100SS
DFB-tulppa 6"
DFB-tulppa 6"
DFB150
DFV-hitsattava liitin 4"
DFV-hitsattava liitin 4"
DFV100
DFS-letkuliitin 6"
DFS-letkuliitin 6"
DFS150
DFS-letkuliitin 5"
DFS-letkuliitin 5"
DFS125
DFS-letkuliitin 8"
DFS-letkuliitin 8"
DFS200
KRK-letkunkiristin 4"
KRK-letkunkiristin 4"
KRK116-106
Hose coupling Disab KRK
Hose coupling Disab KRK
KRK116-106
KRK-letkunkiristin 6"
KRK-letkunkiristin 6"
DFK-liitospanta 8"
DFK-liitospanta 8"
DFK200
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK150
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150SS
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150L
DFV-hitsattava liitin 8"
DFV-hitsattava liitin 8"
DFV200
DFB-tulppa 4"
DFB-tulppa 4"
DFB100
DFB-tulppa 6"
DFB-tulppa 6"
DFB150SS
Hose coupling Disab DFB
Hose coupling Disab DFB
DFB200
DFB-tulppa 8"
DFB-tulppa 8"
DFB200
DFT-tiiviste 8"
DFT-tiiviste 8"
DFT200
DFT-tiiviste 5" ja 6"
DFT-tiiviste 5" ja 6"
DFT150
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK-liitospanta 5"-6"