DD5-170190
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
DD5-170190
Slangklammer W5 170-190 Bredd=12mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
1000 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
190 mm
Diameter min.
170 mm
Material quality
1.4401 / AISI316
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
10 st
Barcode
364273
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Partnumber:
35E20
Package size:
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
Partnumber:
60D20
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
38E20
40E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
60E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
70E20
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm