DD5-100120
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
DD5-100120
Slangklammer W5 100-120 Bredd=12mm
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter min.
100 mm
Diameter max.
120 mm
Materialkvalitet
1.4401 / AISI316
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1000 hours salt spray ASTM B-117
Standard DIN
DIN 3017
Åtdragning moment
7 Nm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
364266
Bruttovikt
0,046 Kg
Nettovikt
0,046 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Product Sheet
Länkar
Product datasheet
Product datasheet
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
38E20
40E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
60E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
70E20
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm