DD4-90110
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
DD4-90110
Slangklammer W4 90-110 bredd=12mm
Tilbehør (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
400 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
110 mm
Diameter min.
90 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4301 / AISI304
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
228771
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation