BKH-15L-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
BKH-15L-SY
Kulventil BKH 2-väg Utv-M22x1.5 DN13 15L SW9 500bar Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal väger/positioner
2/2
Diameter rör
15 mm
Gänga ISO standard
ISO 8434-1
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
34673
Märke namn
MHA Zentgraf
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
L
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Tryck max.
500 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
233012
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Kulventil 2-vägs, Utv-M22x1.5, Syrafast, 15L 500BAR DN13 SW9
Länkar
Product datasheet
Certificates
Product datasheet
Certificates
Andra tittar på
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/2'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G12
Förpackningsstorlek:
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/8'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G38
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', 500 bar
BKH-G14
Handtag SW9 Vinkel Skruv/Täckbricka, L=115 H=45, Zink-Nickel
HSW9-VINKEL-ZN-110
Kulventil BKH 2-vägs, Utv-M18x1.5, DN10 12L SW9, 500bar
BKH-12L
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1'', 350 bar
BKH-G1
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/4'', 315 bar
BKL3-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/4'', 420 bar
BKH-G34
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/8'', 500 bar