AKM063-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
AKM063-SY
Slangkoppling KC ND65, Hane R2.1/2'', Rostfri
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter slang inv.
64 mm
Gänga
R 2.1/2 BSPT
Materialkvalitet
SS 304
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Tryck max.
10 bar
Package size
Barcode
331784
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Combination nipple - type King.
Product datasheet
Others has been looking for
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Partnumber:
371-0
Package size:
Partnumber:
10 st
SS Connction 1/2"(DIN2999) female/female thread PN10, mat. 1
2531-1-1/4-SY
Klokoppling 32 Ø1.1/4'', SMS1176
2 st
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm