OR69.44X3.53 NBR90 *****
OR69.44X3.53 NBR90 *****
…
Read more
Partnumber:
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
OR69.44X3.53 NBR90 *****
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
69.45 mm
Färg
Black
Materialtjocklek
3.53 mm
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
NBR
Package size
10 st
Barcode
209874
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
OR69.44X3.53 NBR90 *****
Others has been looking for
Flänstätning SAE-1'' Nitril 90 SH
Partnumber:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Flänstätning SAE-3/4 Nitril 90 SH
100 st
Flänstätning SAE-2'' Nitril 90 SH
Flänstätning SAE-1.1/4 Nitril 90 SH
Flänstätning SAE-1.1/2 Nitril 90 SH
Flänstätning SAE-3'' Nitril 90 SH
70 st
KONTAKT MPM DIN-A LED+VAR 220V
KONTAKT MPM DIN-A LED+VAR 220V
18209TC4220V
Flänstätning SAE-3/4 Viton 90 Shore
8000-12V
Flänstätning SAE-1.1/4 Viton 90 Shore
8000-20V
Flänstätning SAE-1'' Viton 90 Shore
Flänstätning 5/8" Komatsu Nitril 90 SH (Paket)
OR110.72X3.53 ENG-AME STD
OR110.72X3.53 ENG-AME STD
OR110.72X3.53
Flänstätning SAE-1/2 Viton 90 Shore
Flänstätning SAE-3.1/2 Nitril 90 SH
20 st
O-ringar till SAE fläns
O-ringar till SAE fläns
20 st
Flänstätning SAE-4'' Viton 90 Shore
Flänstätning SAE-2'' Viton 90 Shore
Flänstätning 5" Nitril 90 SH (Paket)