5TIR108383
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108383
SD6 boltkit 8 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
8
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Längd
383 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm
Package size
Barcode
467766
Gross weight
0,49 Kg
Net weight
0,49 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Assembly kit (bolts and nuts) for: 1 inlet section, 8 working sections, 1 outlet section.
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Spole Walvoil, 24 VDC, SD5 SDM100, DIN-A