32GSP32FL45-066
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
32GSP32FL45-066
2" Insert - 2" SAE3000 flange - 45°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
257 mm
B
165 mm
D
2"
Diameter flange
71.4 mm
E
66 mm
Flange
2 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
K
71,4 mm
Model kode
32GSP-32FL45-066
Mærke navn
Gates
O-ring
56,75X3,53 mm
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
2 "
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
Tilspændingsmoment
130 - 143 Nm
Tryk maks.
210 bar