Coil M13--220RA-17W-DN
Coil M13--220RA-17W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter inv.
13.15 mm
Effekt W
17 W
Inbyggd likriktare
No
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
39.3 mm
Modell
M13
Modell kod
M13-220RA-17W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
230 V
Ström
AC
Temperatur omgivning max.
+40 °C
Temperatur omgivning min.
-20 °C