Coil M19-48D-33W-DN
Coil M19-48D-33W-DN
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Diameter inv.
19.15 mm
Effekt W
33 W
Kontakt typ
Deutsch
Längd
56 mm
Modell
M19
Modell kod
M19-48D-33W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 69K
Spänning
48 V