152-12L-M18
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
152-12L-M18
Banjo with nut and cutting ring ø18mm x Ø12L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter banjo
18.3 mm
Diameter rör
12 mm
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
HEX
22 mm
L
41 mm
Modell kod
ODO 18MM x 12L
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Räjähdyspaine
1000 Bar
Serie
L
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
ØC
18,3 mm
ØV
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
256055
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,09 Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för M18
Product datasheet
Andra tittar på
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Artikelnummer:
Artikelnummer:
16 st
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
75 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm